WITAMY NA STONIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI W ZAGROBIE::!!!!UWAGA!!!! DZIAŁA JUŻ PLATFORMA EDUKACYJNA::RODO - klauzula informacyjna

Aktualności

12 czerwca 2020 20:03 | Aktualności

KOMUNIKAT OD DYREKCJI

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 

I. Przypominam, że dzień 12 czerwca 2020 r. jest dniem wolnym i nie będzie prowadzone zdalne nauczanie, sprawowana opieka nad dziećmi oraz nie będą udzielane konsultacje. Wolne od nauczania są również dni: 16,17 i 18 czerwca 2020 r. W tych dniach odbędzie się bowiem egzamin ósmoklasisty (16 czerwca- j. polski, 17 czerwca - matematyka, 18 czerwca - j. angielski). Rodziców uczniów klas młodszych, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dzieciom w domu w czasie trwania egzaminu proszę o zgłoszenie tego faktu do szkoły w dniu 15 czerwca 2020 r. osobiście lub przy pomocy innych sposobów komunikacji.

II. Informuję, że zwrot podręczników będzie odbywał się w dniach 22-24 czerwca 2020 r. w godzinach 8.00-12.00. Proszę o spakowanie podręczników do reklamówki jednorazowej oraz poinformowanie o ewentualnych zniszczeniach.

III. Rodziców uczniów klasy ósmej proszę o zapoznanie się z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas egzaminu ósmoklasisty, które dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce: KOMUNIKATY.

IV. Przypominam również o obowiązku pracy na platformie edukacyjnej do momentu zakończenia zajęć edukacyjnych. Są, niestety, uczniowie, którzy przez braki w odsyłaniu prac mają wygenerowane oceny niedostateczne............Zapewniam, że to czy uczeń dostanie promocję do następnej klasy zależy od oceniających nauczycieli. Zatem, jeśli nie ma aktywności na platformie oraz jest brak prac do oceny, to Wewnątrzszkolny System Oceniania przewiduje oceny niedostateczne, a te z kolei nie dają możliwości otrzymania promocji do klasy programowo wyższej.

 V. Kolejna informacja dotyczy organizacji zakończenia roku szkolnego 2019/2020.  Ze względu na potrzebę zapewnienia wszystkim zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia możliwości zarażenia koronawirusem, zakończenie (a raczej rozdanie świadectw) nastąpi w trzech etapach , oczywiście w dniu 26.06.2020 r.

Godz. 9.00 - klasy I-III

Godz. 10.00 - klasy IV-VI

Godz. 11.00 - klasy VII - VIII

Proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa wymaganych podczas przebywania w miejscach zamkniętych: zasłonięcia ust i nosa maseczką bądź przyłbicą, założenie jednorazowych rękawiczek ochronnych, zachowanie odpowiedniej odległości (1,5 m) od drugiej osoby. Rodzice , niestety, nie mogą wejść  do szkoły.

 

                                                                                                        Z poważaniem: Marta Olejnicka - dyrektor szkoły

Przeczytano: 156 razy. Wydrukuj|Do góry