WITAMY NA STONIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI W ZAGROBIE::!!!!UWAGA!!!! DZIAŁA JUŻ PLATFORMA EDUKACYJNA::RODO - klauzula informacyjna

Komunikaty

24 kwietnia 2020 21:06 | Komunikaty

KOMUNIKAT

Do Uczniów i Rodziców

Moi drodzy zapewne już wiecie, że system zdalnej nauki będzie trwał do 24 maja 2020 r. Ponownie proszę o wypełnianie obowiązku nauki poprzez sumienne wykonywanie zadań lekcyjnych na naszej platformie. Nie jest to sytuacja komfortowa dla nikogo: ani dla nauczycieli , ani dla uczniów, ani dla rodziców. Mimo wszystko jeszcze trochę pracy przed nami. Mam nadzieję, że po 24.05.2020 r. wrócimy do szkół w “realu”. Jestem przekonana, że podołamy wyzwaniu, bo do tej pory pracujecie wspaniale i jestem z was dumna. Przypominam żeby kontaktować się z nauczycielami w razie kłopotów oraz zgłaszać problemy związane ze sprzętem komputerowym. Znajdziemy rozwiązanie stosując inne sposoby komunikacji  z Wami.  O wyjątkowo wzmożoną  pracę proszę ósmoklasistów. Wasz egzamin odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2020 r. To niecałe dwa miesiące….

Tyle próśb, a teraz przypominam, że zgodnie z ustalonym kalendarzem roku szkolnego wolne od nauki szkolnej są dni 29 i 30 kwietnia 2020 r. W tym czasie nie będzie zatem prowadzone zdalne nauczanie. Do pracy wracamy 4 maja 2020 r. Będzie więc trochę czasu na odpoczynek, żeby później pokonać ostatnią prostą. Pozdrawiam Was serdecznie.

 

                                                                                                                    Marta Olejnicka - dyrektor szkoły

Przeczytano: 159 razy. Wydrukuj|Do góry